Blog

Avrupa Yakası Hurdacı

04Mar

Avrupa Yakası Hurdacı

  • 04 Mar 2020

Avrupa yakasında hurdalarınızı değerlendirmek mi istiyorsunuz? Hurdalarınızı paraya çevirmek için hurdacı mı arıyorsunuz? O zaman Hurda Firması hizmetinizde...

Avrupa Yakasında Hurdacı

Avrupa yakasında hurdacı denildiğinde akla gelen ilk firma olan Hurda Firması siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hurda Firması hurda sektörünün öncülerinden olup 20 yıldır sizlere hizmet vermektedir. Her nevi hurdanız değerinde paraya çevrilir. Avupa yakasında her ilçede ve semtte hurda alım hizmeti verilir.

Evinizde işyerinizde çevrenizde bulunan tüm hurdaları ayırarak bizlerle iletişime geçtiğinizde en kısa sürede adresinize ulaşıp hurdalarınız alınacaktır. Hurdalarınız için önceden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hurdalarınızın bir resmini çekip whatsapp iletişim numarasmızdan bize ulaştırmaktır. Bu şekilde size tahmini bir fiyat bilgisi verilecektir. Ancak bu sadece tahmini bir fiyat olacaktır. En doğru fiyat bilgisi hurdalarınız yerinde tartıldıktan sonra verilecektir. Ödemesi nakit ve peşin olarak size takdim edilecektir.

Hurda firması ile iletişime geçmek için bizi arayın.

Avrupa Yakası Hurdacı

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp