Blog

Beşiktaş Hurdacı

09Nis

Beşiktaş Hurdacı

  • 09 Nis 2020

        Beşiktaş hurdacı  olarak beşiktaşın bütün semtlerinde faliyet gösteren Hurda firması en yüksek fiyattan gelip kapınızdan alıyor.


Firmamıza 7/24 ulaşıp güncel hurda fiyatlarından teklif alabilirsiniz.

Firmamız Beşiktaş hurdacı olarak Beşiktaş ve çevre ilçelerden bütün hurda çeşitlerinin alımının  yanı sıra Çatı sökümü  Depo temizligi bina yıkımı gibi işlerinizide itina ile yapar. 

Beşiktaş da Demir hurdası alımı yapıyoruz.Beşiktaşdada her yerde oldugu gibi çok fazla demir hurdası bulunmaktadır.

Demir hurdası hemen hemen her üründe bolca olduğu için eskiyen bütün alet edevatı geri dönüşüme dahil eden firmamız ürünlerinizide nakite çevirir.

Sizinde demir hurdanız var ise bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.Ev ve dükanlarınızdaki demir hurdasını gelip yerinizden teslim alıyoruz.

Her epat ve kilodaki demir hurdalarınızı uygun araçlarımızlla gelip alıyoruz .

Sökümü yapılmamış demir hurdalarınızın yerinde kesimini ve sökümümünü yaparak sizi ekstıra iş yükünden kurtarıyor.                                                                                                                                                  Beşiktaş da Bakır hurdası alımı yapan firmamız ev ve iş yerlerinize gelerek her türden Bakır hurdası nı yeririnden alarak Enyüksek fiyattan ödeme yapar.

Bakır hurdası maden olarak yüksek fiyata sahip bir maden türüdür.

Bu yüzden bakır hurdası az çıkan bir maden türüdür .Genelikle elektirik ve elektironik malzemelerden çıkan bakır madeni hurdası azda  olsa  ev mutfak malzemelerinden de çıkar.

Krom hurdası hemen hemen her yerde karşınıza bol miktarda çıkan bir maden olmasının yanı sıra maddi değeride yüksek bir madendir.

Sizde krom hurdalarınızı yüksek fiyat garantisi ile satmak isterseniz Hurda firması iletişim numaralarından 7/24 fiyat teklifi alabir hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Krom genelikle paslanmayan maden olması özeliği ile bütün restoran lokanta ev yemekhane mutfaklarının bir çoğu krom madeninden üretilir.

Sarı hurdası  genelikle su tesisatı ürünlerinin yanı sıra ev ve iş yerlerinde tasarım ürünü de olarak kulanılır.

Sizde sarı hurdalarınızı yüksek fiyat garantisi ile satmak isterseniz Hurda firması ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.                                                                                                                                              Alüminyum hurdası her yerde olduğu gibi Beşiktaş dada bolca bulunur.

Hemen hemen bütün makinalarda matba kaıplarında ayakkabı kalıplarında kapı pencerlerde mutfak eşyalarında endüstüriyel ürünlerde iş yeri tasarım ürünlerde.

Dış cephe kaplamalarında masa sandalyelerde yer altı yer üstü kablolarında   içecek kutularında elektirikli araçlarda inşaat alanlarında kısacası hemen hemen heryerde karşımıza çokca çıkan maden türüdür.

Sizde alüminyum hurdalareınızı yüksek fiyat garantisi ile satmak isterseniz 7/24 firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Beşiktaş Hurdacı

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp