Blog

Eyüp Hurdacı

23Nis

Eyüp Hurdacı

  • 23 Nis 2020

Hurda Firması olarak  eyüpde her türlü hurda ve ve ikinci el malzeme alan firmamız günün her saatinde hizmet vermektedir.

Eyüpün her semtinde hizmet veren firmamız her türlü hurda alımını yanı sıra ikinci el profil demiri makina hurdası kepenk panjur hurdası.

Kapı pencere pimapenleri her ebetda motor hurdaları kablo ve bakır hurdaları çatı sacları sandeviç panelleri çinko ve kurşun hurdaları alımı ve satımını yapmaktad

Eyüp de Çatı sökümü de yapan firmamız her çeşit çatı sökümü yapmaktadır.Çatılarınızı işinde uzman personelimiz uygun ekipmanlarımız ile sorunsuz söküyoruz.

Eyüp de Bina yıkımı yapıyoruz.Kulanım ömrünü tamamlamış eskiyen ve kentsel dönüşüm kapsamına alınmış binalarınızı hurdası karşılığında yıkıp çıkan harfiyatı taşıyoruz.

Sizde binalarınızı yıktırmak için 7/24 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp de Fabrika Sökümü yapan firmamız eyüp ve istanbulun her yerinde fabrika ve depolarınızın sökümünü yapmaktadı

Eyüp de kalorifer kazanı kesimi     yapan firmamız her türlü kazan ve yakıt tanklarınızı yerinde kesimi yapılarak hurdaya alınmaktadır.

Eskiyen tank ve kazanlarınızı kestirmek için firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsin.

Hurdasını aldıgımız maden çeşitleri krom hurdası alüminyum hurdası demir hurdası kurşun hurdası çinko hurdası bakır hurdası pimapen hurdası ve tüm ikinci el ve maden çeşitleri alımı yapmaktadır.                                 

Eyüp Hurdacı

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp