Blog

Hadımköy Hurdacı

06Nis

Hadımköy Hurdacı

  • 06 Nis 2020

          Hurda firması olarak 20 yılı aşkın süredir hadımköy ve çevresinde faliyet gösteren hurda firması siz degerli hadımköylülerin hizmetinde.

Firmamız hadımköyde çeşitli dallarda hurda alımı yapmaktadır.

Sizde kulanım ömrünü tamamlamış eski eşyalarınızı en yüksek fiyattan satmak isterseniz hurda firmasıyla sitemizden hemen fiyat teklifi alıp en yüksek fiyattan satabilirsiniz.

HURDAFİRMASI olarak çeşitli hizmetlerimiz fabrika sökümü.Bina yıkımı çatı sökümü depo boşaltma çelik kondiksiyon kesme kalorifer kazanı ve depo kesme işlerinin yanı sıra çeşitli maden ve ikinci el eşya alımı yapmaktayız. 

Hurda firması olarak alımını yaptığımız maden çeşitleri inşatlarda bolca bulunan Demir hurdası ,Bakır hurdası,Aliminyum hurdası, krom hurdası, NİKEL ,Kurşun ,Sarı,kalay gibi hurdaların alımını yapıyoruz.

Huradya çıkmış makina hurdaları su depoları dizel tankları Enjeksiyon makinaları kılima ve iklimlendirme makinaları çatı makasları alımı yapıyoruz.

Sandeviç paneller trapez saclar kalvaniz borular pik ve döküm pilakalar çeşitli fabrika makina ve ekipmanları yer altı kabloları sanayi hurdaları

Kepenk çeşitli eski model enjeksiyon kalıpları kapı pencere pvc çelik kapılar balkon korkulukları profil demirleri Depo rafları hurdası çeşitli pvc ürünleri.

Eski iş makinaları çeşitli bina kaplama ürünleri Alkopan hurdası gibi fiber hurdası çeşitli sanayi Motor hurdası olmak üzere birçok dalda Hurda firması olarak en yüksek fiyattan alım yapmaktayız.

Sizde hurdalarınızı yüksek fiyattan satmak isterseniz Hurda firması ile  iletişime geçebilirsiniz.

İstediginiz taktirde araç ve personel talep edebilirsiniz.

Firmamız yerine tartım yaparak en yüksek fiyattan  ödemenizi nakit olarak yapar.

Fabrika ve bina sökümü gibi araç ve personel gerektiren işlerde sınırsız ekipman ve işinde uzman personelimiz ile 7/24 hizmet vermektedir.

Tüm personel ve ekipmanlarımız iş güvenligine uygun şekilde olup bütün izin ve belgelere sahiptir.

Araç ve iş makinalarımızın peryodik olarak kontoroleri yapılmış olup sorunsuz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

 

Hadımköy Hurdacı

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp