Blog

Hurdacı

28Mar

Hurdacı

  • 28 Mar 2020

Hurdacı mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Hurda Firması hizmetinizde.

Hurdacılık

Hurda firması hurdacılık sektörünün öncülerinden olup özelde İstanbul'da genelde ise tüm Türkiye'de hurdacılık hizmeti vermektedir. Hurdacılık sektöründe bizim için güven ön şarttır. Bu kapsamda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Hurda Alımı

Hurda firması olarak her çeşit hurdanızı değerinde alırız. Bakır hurdası, alüminyum hurdası, demir hurdası, kablo hurdası, kağıt hurdası, tel hurdası, çinko hurdası, bozuk elektronik aletler eski kapkacaklar ve diğer tüm hurdalarınız tarafımızca değerinde alınır.

Hurda firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermek bizim misyonumuzdur. 

Geri Dönüşüm

Hurda Firması geri dönüşüm sektörünün öncülerindendir. Hurdalarınız bize teslim edildikten sonra gelişmiş teknolojik geri dönüşüm cihazlarımızla bu hurdalar ham madde haline getirilir ve yeniden kullanıma alınır. 

Peki geri dönüşümün yararı nedir?

Metal hammadde her alanda ihtiyaç duyulan maddelerdir. Bu kapsamda ülkemizde de her yıl milyonlarca lira hammadde ithalatına harcanmaktadır. Geri dönüşüm sektörünün gelişmesi ile beraber bu ham madde ihtiyacımız kendimiz tarafından karşılanır ve ithalat azalır. Geri dönüşüm ne kadar gelişirse hammadde ithalatı o kadar azalacak milli servet içerde kalacaktır. Bu kapsamda hurda ülke ekonomisi için büyük bir mücadeledir.

Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları tarafımızca dünya hurda piyasası çerçevesinde değerlendirilmekte fiyatlar bu değerler üzerinden belirlenmektedir.Sizden alacağımız hurdaları bu hurdaların türüne ve gramajına göre değerlendirmekteyiz. 

Biz adresinize gelmeden önce hurdalarınızın fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, sitemizin iletişim kısmında yer alan numaralarımızdan bize ulaşarak whatsapp hattına hurdalarınızın fotoğraflarını göndererek tahmini fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ancak en doğru fiyat bilgisi hurdalarınız yerinde tartıldıktan sonra verilecektir.

Hurdacı

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp