Blog

Kadıköy Hurdacısı

25Nis

Kadıköy Hurdacısı

  • 25 Nis 2020

               Hurda Firması olarak Kadıköy ve çevre ilçelerde yüksek fiyat garantisi ile hurda alımı yapan firmamız

her kilo ve her ebatda hurdalarınızı bulunduğunuz konuma gelerek nakit olarak alım yapar.Firmamız hurda alımının yanı sıra ikinci el malzeme alımı yapmaktadır.Firmamıza hurda satmak ve bilgi almak için günün her saatinde bizi arayabilirsiniz.Firmamız 24 saat esasına göre çalışmaktadır.Gündüz araç trafiğine kapalı olan alanlarda gece çalışmamız vardır.Avm han pasaj gibi alanlarda gündüz yoğunluğundan dolayı aksayan işlerinizi gecede halletme olanağı sağlamaktadır.Hurda alımının yanı sıra firmamız bünyesine çatı sökümü bina yıkımı kalorifer kazanı kesimi depo temizliği moloz taşıma işleri  bina sökümü işleride itina ile yapılmaktadır.

 

        Alımını Yaptığımız hurda çeşitleri  kurşun hurdası alımı yapmaktayız genelikle eski yapıların çatılarından çıkan çatı kurşun hurdası hastanelerin rotgen servislerinde eski akülerde bolca bulunmaktadır sizde kurşunlarınızı yüksek fiyat garantisi ile satmak için günün her saati bizden fiyat alabilirsiniz.

 

          Alümiyon Hurdası alımı yapıyoruz Kadıköyün tüm bölgelerinde alümiyon hurdasını yüksek fiyat garantisi ile alan firmamıza  günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

 

           Bakır alan hurda firması       olarak bakırın tüm çeşitlerini adresinize gelerek alıyoruz.Sizde bakırın tüm çeşitlerini yüksek fiyattan satmak için bizi hemen arayın.Lamabakır soyma ptt ttr yanık bakır kırma bakır tenekeci bakır araiştüm kablo çeşitleri olmak üzere yüksek fiyattan bakır hurdası alımı.

          Demir hurdası alan firmamız her tonajda demir hurdalarınızı almaktadır.Demir hurdası alımında lider kuruluş olan Hurda firması şantiye ve iş yerlerine konteynır bırakarak sizi sürekli hurdacı arama işinden kurtarır.

 

       Çinko hurdası alımı yapan firmamız tüm çinko çeşit ve türevlerinin yüksek fiyattan alımını sağlar.Çinko hurdalarınızı satmak için bizimle irtibata geçin.

          

        Pimapen hurdası alan firmamız kadıköyde tüm binalardan kapı ve pencere sökümü yaparak pimapenlerinizi  yüksek fiyat garantisi ile yapmaktadır.Günün her saatinde pimapen satmak için bizi arayın.

        

         Kadıköy hurdacısı olarak tüm makina elektironik aletler ve motor hurdasınının yanı sıra her türden sanayi malzemeleri alımı inşaat iskeleleri inşaat kalıpları pres makinaları enşeksiyon makinaları konteynırlar olmak üzere her türden elet edavat alımı yapılamaktadır

Kadıköy Hurdacısı

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp