Blog

Makine Alan Hurdacılar

21Nis

Makine Alan Hurdacılar

  • 21 Nis 2020

        Makine alan  hurdacı olarak istanbul ve tüm türkiye geneli çeşitli makina ve tüm hurda çeşitlerinin alımı yapılmaktadır.

 Hurda firması  olarak  endüstiyel makınalarınızı yerinden tam değerinde alan firmamız yerinde nakit olarak ödeme yapıyor.

Alımını yaptığımız başlıca makine çeşitleri enjeksiyon makinasıiş makinaları eksantirik pres makinaları kabinli fan cnc makinaları.

Balans makinaları giyotin makinesi torna makineleri yağ pompaları havalandırma makinaları freze ler sanayi tipi matkaplar mikserler kesim makineleri.

Kompaktör makieleri konfeksiyon makineleri serim makinaları jenaratör makinaları lift makinaları muhtelif kazan ve tanklar su soğutma makineleri.

Giyotin makineleri tekstil makineleri vakum makinaları bantlama makineleeri klima ve iklimlendirme makineleri planya makinaları seçme ayıklama bantları kırım patozları.

Tüm motor çeşitleri kepenk panjur çeşitleri olmak üzere  bütün makina çeşitlerini yüksek fiyat garantisi ile alımı yapılmaktadır.

İstanbulun tüm ilçelerindrn makina alan firmamız bir telefonla istenilen fabrika ve depolardan makine alımı yapmaktadır.

Makinalarınızı yüksek fiyat garantisi ile satmak için iletişim tel 05365863550 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Makine Alan Hurdacılar

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp