Blog

Teki̇rdağ Hurdacı

26Nis

Teki̇rdağ Hurdacı

  • 26 Nis 2020

                     Tekirdağ hurdacısı olarak Tekirdağ ın tüm ilçelerinde ve çevre ilçelerde hurda alımı yapan hurda firması en yüksek fiyat teklifi vermenin yanı sıra tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktadır.

Hurda alımının yanı sıra Tekirdağ ve çevresinde fabrika sökümü Bina yıkımı kalorifer kazanı kesimi yakıt tanklarının kesimi

Sera söküm işleri çatı sökümü prefabrik bina sökümü konstrüksiyon bina sökümü  Endüstriyel tesis ve depo sökümü işler yapılmaktadır.

Tüm bu işlerin yapımında işinde uzman personel bu işlere uygun ekipmanlar ile kısa sürede sonuca varmaktayız.

Her türlü yıkım söküm işlerinde teknoljik makinalardan yardım alan firmamız hızlı bir şekilde işleri yoluna koymaktadır. İşlerinizin kısa sürede sonuca varması için bizi arayınız.05365863550

Her türlü hurda alımında yüksek fiyat garantisi veren hurda firması günün her saati hizmet vermektedir hurdalarınızı değerinde satmak için bizi  arayınız.

Demir Hurdası demier hurdası alımında yüksek fiyatı garanti ediyoruz.Tüm demir çeşitlerini adresinize gelerek alım yapıyoruz.

Her tonajdaki sökümü yapılmamış demir hurdalarınızı yerinden kendi personelimiz ile sökerk yüksek fiyattan alıyoruz.

Demirin her çeşidini malzemelik veya hurda olarak alım yapan firmamız en yüksek fiyatı sunmaktadır.

Demir hurdalarınızı satmak için bizi günün hersaatinde arayıp bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.irtibat telefonlarımız 05365863550   05393821140 numaralarından fiyat alabilirsiniz.

Krom hurdası alımı yapan hurda firması tüm krom hurda ve ikinci el krom ürünlerinin alımını yapmaktadır.

Kromlarınızı değerinde satmak için bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizi aramadan krom hurdalarınızı satmanınızı kesinkikle tavsiye etmiyoruz günün her saatinde fiyat teklifi veriyoruz.

Pimapen Hurdası  alımında yüksek fiyat teklif eden hurda firması 7/24 hizmet vermektedir.

Pimapen hurdalarınızı adresinize gelerek yerinden söküm nakliye gibi işlerinizide biz yapıyoruz pimapen hurdalarınızı satmak için bizi bizi aramanız yeterlidir .

Bakır Hurdası alımında iddalıyız en yüksek fiyatı biz veriyoruz.Bakırın tüm türevlerini kapınıza gelerek alıyor peşin olarak ödeme yapıyoruz.

Alımını yaptığımız bakır çeşitleri kablolu bakır tüm kablo çeşitleri lama bakırı trafo bakırı kırma bakır tombak bakır soyma bakır.

Talaş bakır kırma bakır yanık bakır olmak üzere tüm bakır çeşitlerinin alımında idalıyız bizi aramadan bakır hurdalarınızı satmayın.

Kurşun hurdası alımda Tekirdağ da  öncü kuruluş olan hurda firması na günün her saati kurşun hurdası satabilirsiniz kurşun hurdasını en yüksek fiyattan satmak için bizi arayınız.

Alümiyon Hurdası alımında tekirdağda en yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Tüm alümiyon çeşitlerinin alımını yapan firmamıza günün her saatinde ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Alımını yaptıgımız hurda çeşitleri ser alüminyum kalıp alüminyum renkli alüminyum yumuşak alüminyum ve tüm alüminyum ikinci el malzeme alımı.

Çinko hurdası alımında yüksek fiyat veriyoruz çinkolarınızı satmak için bizi arayın.

Akü Hurdası alımlarında yüksek fiyat garanti ediyoruz tüm eski akülerinizi kapınıza kadar gelip alıyoruz Tekirdağ da akü satmak için bizi hemen arayın anında kapınıza gelelim.

Makina hurdası alımı yapan Hurda Firması tüm sanayi ve elektironik  mekanik makina ve bu makinalara bağlı tüm ekipmanların yüksek fiyattan alımını yapıyoruz.

İkinci el malzeme alımı yapan firmamız şantiye ve evlerinize gelerek tüm kulanılabilir ikinci el malzeme alımı yapmaktadı tüm ikinci el malzemede en yüksek fiyar garantisini biz veriyoruz.

Bizden fiyat almadan kesinlikle ikinci el malzemelerinizi satmayın .

Teki̇rdağ Hurdacı

Blog

Hurda Firması İletişim
Hurda Firması WhatsApp